Як ведеться рахунок у пінг Понг?

Партія вважається виграною після того, як один із гравців набере 11 очок () при перевазі не менше ніж у 2 очки. При рахунку 10:10 () подання чергується після кожного очка. Після кожної партії гравці змінюються сторонами та черговістю подач. Гра складається з 5 чи 7 партій ().

Якщо кулька вдарилася двічі по своїй стороні столу, не потрапила на бік супротивника, не вдарилася об його бік або взагалі не потрапила по столу – програно очко. Якщо при подачі м'яч торкнувся сітки, але перескочив на бік супротивника – переподача (їхня кількість не обмежена).

Очко нараховується гравцю або парі гравців, коли суперник не може повернути м'яч відповідно до правил. Кожна партія триває до 11 окулярів, матч складається з непарної кількості партій, і грає більшість перемог у партіях.

Тенісістові, який подає, необхідно підкинути м'яч вертикально вгору, наскільки це можливо, проте не надаючи йому обертання. При цьому м'яч повинен піднятися вгору як мінімум на 16 см після відриву від долоні, а після опуститися вниз, нічого не зачепивши і не торкнувшись до того моменту, як по ньому вдарить гравець.