Як відбувається процес в'язання кішок?

Спарювання кішок триває кілька секунд, закінчується шипінням та спробою кішки вдарити партнера. Після цього тварини приходять до тями, самка вилизується і катається на підлозі. В'язка відбувається неодноразово і в день може повторитися до 15 разів.

Поведінка кішки після в'язки Після спарювання кішка не одразу стає спокійною. Буває так, що вона потребує кота після в'язки: призовно нявкає, веде себе неспокійно, шукає його. Або вона може відмовлятися від їжі, ховатись, багато спати. Але за пару днів це стан проходить та її гормональний фон заспокоюється.

Вітаємо! Не можна візуально визначити точно, була чи в'язка та запліднення. Це буде зрозуміло лише через 3-4 тижні на УЗД матки у фахівця. Препарати для переривання вагітності існують, наприклад, як ін'єкцій, але призначати їх повинен ветлікар за підсумками очного огляду і зважування.

У час спарювання кіт настрибне на самку ззаду, тримаючи її ззаду за шию своїми зубами, що, своєю чергою, стимулює овуляцію. 4. Однак для кішок спарювання є досить тяжким випробуванням. Пеніс покритий гострими колючими наростами, які викликають сильний біль при спробі "виходу".

loading
×