Як відновити ялівець?

Гілки з опалою або пожовклою хвоєю необхідно видалити, а здорові частини рослини, що залишилися, обприскати в травні і жовтні фунгіцидами. Лише на другий-третій рік після поразки ялівцю та туї іржею з'являються яскраво-жовтогарячі маслянисті нарости на хвої.May 18, 2018

На ялівцях, особливо у вологі роки та в місцях з переущільненим ґрунтом, де спостерігається застій води, проявляється захворювання, що викликається грибом Fusarium oxysporum, що мешкає у ґрунті. Зараження відбувається через кореневу систему. Коріння коричневіє, потім на них з'являються світлі сірі суперечки.

Ялівець, хоч і поширений широко в природі, але це досить ніжна рослина: мало не так – може миттєво засохнути. Зазвичай причин цього явища дві: або підвищення концентрації солей у ґрунті, або повне висихання коріння (часто у молодих рослин після посадки).

Заходи боротьби: Щороку навесні проводити профілактичну обробку. Для цього підійдуть інсектициди: Актеллік, Децис, Енжіо. Цими препаратами обробляти влітку. Сухі та сильно пошкоджені гілки обрізати та спалити, а рани обробити мідним купоросом та замазати садовим варом.

loading
×