Як витягнути скалку, якщо вона глибоко під шкірою?

Якщо скалка знаходиться глибоко, перед тим як видаляти її голкою, гарненько розпарте шкіру гарячою водою. За цей час скалка підніметься ближче до поверхні шкіри, і ви зможете легко її видалити. Після процедури ранку потрібно обробити антисептиком, а зверху накласти пластир чи пов'язку.

Якщо кінчик скалки стирчить з шкіри, затисніть його пінцетом і витягніть під тим же кутом, під яким тріска увійшла в шкіру. Якщо кінчика скалки не видно на поверхні, підчепите шкіру голкою. Якщо шкіра груба і не піддається, розпарте її у ванні зі содою або ромашкою. Підштовхніть тріску голкою і витягніть пінцетом.

Шип або тріска, залишені під шкірою на кілька місяців почнуть природним чином розкладатися, ще більше стимулюючи імунну реакцію організму. Будь-яка необроблена інфекція може поширитися та викликати сепсис та зараження крові.

Іхтіолова мазь За допомогою цієї мазі можна видалити глибокі скалки. Ихтиоловая мазь хіба що змочує ранку і сторонній предмет «вислизає» назовні. Для цього методу потрібно потерпіти, ходити з маззю потрібно добу, доки фрагмент не вийде. На цей день варто забинтувати місце розташування скалки бинтом.

loading
×