Як впливає Груша на шкіру?

Використовуються маски з м'якоті фрукта для харчування та зменшення зморшок при сухій шкірі обличчя.. Така маска освіжить колір обличчя, сприятиме загоєнню тріщин і подряпин. Відвари плодів і листя груші можуть бути рекомендовані для протизапальних протирок жирної шкіри обличчя.

Корисні як профілактика появи холестеринових бляшок та атеросклерозу (клітковина знижує рівень холестерину в крові), мають сечогінну дію, беруть участь у кровотворенні, виводять з організму токсини та шлаки. Груша благотворно впливає на мікрофлору кишечника, покращує травлення та обмін речовин.

М'якуш груші дійсно має послаблюючу дію, тому її можна їсти при запорах. А ось шкірка фрукта, що містить дубильні речовини, навпаки, демонструє скріплюючу функцію і здатна зупинити проноси та діареї.

За словами фахівця, не рекомендовано є груші людям, які мають захворювання органів травлення. Груша багата на клітковину, яка посилює перистальтику і подразнює слизову оболонку кишечника. У фрукті міститься і фруктоза, здатна викликати газоутворення.

loading
×