Як впливає високогір'я на організм людини?

Висотна гіпоксія – нестача кисню Виникає небезпека гіпоксії – нестачі кисню в крові, що призводить до гірської хвороби.. Симптоми гірської хвороби — головний біль, запаморочення, нудота, втрата апетиту та безсоння, слабкість у м'язах, кашель, біль у грудях.11 Jun 2012

На великих висотах у горах тиск знижується майже вдвічі, і що воно нижче, тим складніше витягти кисень з повітря, оскільки відстань між молекулами кисню значно збільшується.

У горах через брак кисню: -зменшується слиновиділення -погіршується діяльність всіх травних залоз -страждає жовчоутворення -порушується всмоктування жирів Розлади травної системи – часті явища, які можуть бути спричинені порушенням слизової оболонки шлунка (наприклад мікроскопічними частинами …

Абсолютно безпечна зона 0–2 500 м над рівнем моря: для переважної більшості людей повністю безпечна зона, де вплив висоти майже невідомо. – Безпечна зона 2500-3300 м над рівнем моря: на таких висотах більшість людей, що не акліматизуються, вже помітять, що їм стає важче дихати при підйомі.

loading
×