Як змінюється шкіра при раку?

До найбільш поширених змін відносяться почервоніння, висипання, сухість, лущення та свербіж. Шкіра може змінювати колір, місцями ставати світлішим або темнішим. Крім того, у онкологічних пацієнтів часто з'являються виразки або тріщини на шкірі. Ці побічні ефекти можуть спричинити дискомфорт та підвищити ризик інфекції.

Перша ознака – поява на поверхні шкірі невеликої плями, сіро-жовтого вузлика або блискучої бляшки. На ранніх стадіях захворювання немає суб'єктивних проявів і жодного дискомфорту не причиняет. При збільшення пухлини, вона може почати свербіти, свербіти, з'являється відчуття дискомфорту, поколювання.

ПЕРШІ ОЗНАКИ ВИНИКНЕННЯ ОНКОЛОГІЇ З'являються потовщення та пухлини, підшкірні вузлики. Особливо це стосується області молочних залоз, пахових областей і пахвових западин. У сечі та стільці можуть з'явитися кров чи гній, іноді слиз. Рани довго не гояться, може довго не проходити кашель, змінюється тембр голосу.

Втома та стомлюваність при раку супроводжуються такими симптомами: Посилена стомлюваність, відчуття постійної втоми, не проходячи за півроку навіть при повноцінний, регулярний відпочинок. Можливі чутливість та запалення лімфатичних вузлів. Поява нехарактерних головних болів.

loading
×