Як зробити, щоб у диффенбахії був товстий стовбур?

У високої диффенбахії зазвичай споруджують опору з її зростання. Якщо стовбур рослини тонкий, то трохи товстіший він може стати від регулярного добрива (щотижня невеликими дозами влітку), від легкого обприскування листя розчинами препаратів "Епін" та "Циркон".

Квітка не переносить протягів та різких перепадів температури у приміщенні. При недостатньому освітленні витягується, ствол стає тонким, Листя опадає, стає ламким. Якщо диффенбахія зростає в комфортних умовах, то нові листи у неї з'являються щотижня.

Можна вкорінювати взятий від нижньої частини стебла черешок відразу в ґрунті. Часто з пенька, отриманого при нарізці живців, починають відростати молоді листочки. У кущових видів диффенбахії бічні гілки відіграють роль матеріалу для розмноження. Їх треба відокремити від материнського стебла та посадити в інший горщик.

До осені молоді диффенбахії будуть цілком декоративні. Для якнайшвидшого одержання густого кущика садять по 2–3 укорінені черешки в один горщик. Крім того, можна прищипувати верхівку росту молодої рослини, щоб викликати активний кущіння.

loading
×