Як звільнитися з роботи за сумісництвом?

Якщо має місце зовнішнє сумісництво: працівник робить копію наказу про звільнення; копія засвідчується у компанії, з якої відбувається звільнення; документ надається за місцем основний роботи, до нього додається заява із проханням зафіксувати звільнення.

Не можна просто «зняти» внутрішнє сумісництво. У кожному даному випадку необхідно оформляти звільнення шляхом припинення трудового договору. Внутрішнього сумісника, Як і зовнішнього, можна звільнити з тих самих підстав, як і будь-якого іншого співробітника організації.

Звільнити сумісника можна, якщо його місце приймуть основного працівника. Трудовий кодекс не уточнює, чи має роботодавець оформити документи про прийом такого працівника на момент, коли сумісника повідомили про звільнення або на день його звільнення.

Порядок звільнення за власним бажанням передбачає передусім написання працівником заяви на звільнення. У заяві зазначається дата звільнення та її підстава («за власним бажанням»), вона має бути підписана працівником із зазначенням дати складання.

loading
×