Яка діяльність належить до екстремізму?
До екстремізму відноситься здійснення масових заворушень, хуліганських дій та актів вандалізму за мотивами ідеологічної, політичної, расової, національної чи релігійної ненависті або ворожнечі щодо будь-якої соціальної групи, а також пропаганда та публічне демонстрування нацистської атрибутики або …08-Nov-2017
Екстремізм (від латинського extremus – крайній) – це теорія і практика досягнення соціально-політичних, релігійних, національних цілей у вигляді «крайніх», заборонених способів. Під цими способами розуміється недозволене законом застосування сили, насильство, посягання на права і свободи людини та громадянина.
Політичний екстремізм – це ідейно-політична течія, що проповідує відданість у політиці до крайніх поглядів та дій. Виділяють «лівий» та «правий» екстремізм. Найбільш поширеними формами політичного екстремізму є: фашизм, расизм, етнічний та релігійний радикалізм.
Екстремізм – це діяльність (і навіть переконання, ставлення до чогось чи комусь, почуття, дії, стратегії) особистості, далекі від звичайних загальноприйнятих. У ситуації конфлікту – демонстрація жорсткої форми вирішення конфлікту. Екстремізм, як правило, у своїй основі має певну ідеологію.