Яке борошно із твердих сортів пшениці?

Тверді сорти пшениці, що називаються також Дурумом – це зерна з високим вмістом білка та низьким вмістом крохмалю. Саме такі зерна використовують для приготування борошна із твердих сортів пшениці. Так само, як і звичайне біле борошно, борошно з твердих сортів пшениці має класифікацію: вищий сорт, перший та другий.

Борошно із твердих порід пшениці називається "сильної", поглинає велику кількість води і у неї великий відсоток клейковини, більше ніж у звичайної пшеничного і йде для випікання хліба. Дивіться на упаковці призначення. Але, крім борошна з приставкою "durum" (макаронна борошно).

Борошно із твердих сортів пшениці у всі часи цінувалася набагато вище, ніж із м'яких. Відрізняється вона, по-перше, зовнішнім виглядом, так як має грубіший помел, що представляє собою дрібні крупиці насиченого жовтуватого кольору, а, по-друге, смаком, який у муки твердих пшеничних сортів більш насичений та яскравий.

Цільнозернова, або шпалерна, або грубого помелу борошно – це борошно із цільних зерен пшениці, яка містить набагато більше клітковини та поживних речовин, ніж біла борошно. У цільнозернове борошно мало клейковини, тому для випікання хліба її часто змішують з борошном іншого сорти або іншого злаку.

loading
×