Які тварини класу ракоподібні утворюють планктон?

У прісноводному зоопланктоні найбільш численні веслоногі та гіллястовусі рачки та коловратки; у морському домінують ракоподібні (головним чином веслоногі, а також мізиди, евфаузієві, креветки та інші), численні найпростіші (радіолярії, форамініфери, інфузорії, тинтінніди), кишковопорожнинні (медузи, …

Товщу морської води населяє дивовижна спільнота невеликих істот. планктон. Ця назва походить від грецького слова "planktos" – "парячий, блукаючий". І справді, дрібні рачки, молюски, поліхети, медузи, гребневики, сальпи, личинки риб та безхребетних ширяють в океанських водах.

Планктон (від грец. planktós – блукаючий), сукупність організмів, що населяють товщу води континентальних та морських водойм і не здатні протистояти перенесенню течіями. До складу П. входять як рослини – фітопланктон (у т.ч.

Фітопланктон – рослинна частина планктону, що вільноплавають в товщі води мікроскопічні одноклітинні водорості, що живуть одиночно або з'єднані в різноманітні колонії, що мають вигляд ниток, ланцюжків, стрічок, зірок, кущиків. Розміри клітин коливаються від 1-2 до 1000 мікронів.

loading
×