Який потрібний гідроакумулятор?

Якщо потужність перевищує 1 кВт, слід надати перевагу баку на 50 л. Для занурювальних насосів потужністю 0,5 кВт підійде гідроакумулятор на 24 л, до 1 кВт – на 50 л, до 1,5 кВт – 100 л. Робочий тиск пристрою повинен бути на 0,1 – 0,5 бар менше значення, при якому включається автоматика насоса.

Вертикальний гідроакумулятор має більш правильне технічне виконання – повітряна кишеня, не утворює пробку і не блокує систему, тому що всі гази збираються у верхній точці пристрою. Там же розташовується повітровідвідний клапан, що дозволяє швидко стравити зайве повітря та нормалізувати подачу водопостачання.

5.1). Конструктивно підбираємо розміри гідробака: довжину a, ширину b, висоту h (h > h1), враховуючи, що його форма має форму паралелепіпеда (V = a bh).

Розширювальний бак підходить як для системи опалення, так і системи гарячого водопостачання. Коли пристрій працює з насосом подачі води, але не циркуляційним, це – гідроакумулятор. Бак в приватному будинку для опалення або гарячого водопостачання служить для компенсації теплового розширення рідини.

loading
×