Звідки в людині береться злість?

Злість може виникати як реакція на ситуацію, що перешкоджає задоволенню потреби, у тому числі у зв'язку з фізичною чи психологічною травмою. Злість може чинити на людину як негативний вплив, «затьмарюючи» її розум, так і позитивний, сприяючи мобілізації його можливостей.

Нещодавно вчені виявили орган, у якому накопичуються негативні емоції Експерти впевнені, що саме печінка концентрує у собі всю агресію та гнів. Якщо протягом тривалого часу людина тримає в собі негативні емоції, це призведе до порушення роботи печінки.

Фізіологічно агресія і гнів мають збуджуючий ефект: частішає серцебиття, розширюються судини, до обличчя і кінцівок приливає кров (щоб у особини була можливість відлякати ворога своїм виглядом або дати йому відсіч), відбувається викид гормонів-катехоламінів (у тому числі адреналіну та норадреналіну).

Адреналін – гормон, який відповідає за такі сильні емоції, як лють, агресія, агресія, страх та бажання подолати перешкоду. Виробляють цей гормон такі ендокринні залози, як надниркові залози.

loading
×