Фірма ФАКРО – це приватна фірма, створена у 1991 році.

ФАКРО - це виробник широкого асортименту виробів, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме: Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнізні та дахові вилази. Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

ФАКРО - це також відомий у світі виробник складних сходів на горище.

Обертальне вікно FT –це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон.

Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.

Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.

Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон ФАКРО є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.

Найпопулярнішими вікнами є:

  • FTS - вікна Стандарт, зовнішнє скло гартоване
  • FTS-V - вікна Стандарт, з вентиляційною щілиною V-10, зовнішнє скло гартоване
  • FTU-V - вологоcтійкі вікна білого кольору з вентиляційною щілиною V-40Р, зовнішнє скло гартоване